Lubimy kosmiczne pomysły!
Masz takie? Napisz do nas: made@happy-island.pl
Przydatne strony:
Happy Island
ul. Cichociemnych 17
42-700 Lubliniec
Made in Happy Island / Realizacje / 

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne to litery 3D wykonane z różnych materiałów. Dla przykładu może być to pleksi, metal, dibond, drewno czy nowoczesne i nietypowe rozwiązania takie jak styrodur łączony z pleksi, czy litery tapicerowane. Popularność zyskały dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi oraz szerokiej gamie zastosowań. W literach 3D możemy oświetlić zarówno lico, boki lub tył litery, tworząc tym samym efekt halo. Litery przestrzenne wykorzystywane są zarówno w celach komercyjnych, jak i dekoracyjnych, od opisywania powierzchni, po oznakowanie kierunku komunikacji wewnątrz budynku. Do najciekawszych zastosowań liter przestrzennych należy uatrakcyjnienie tekstu oraz podkreślenie i wyróżnienie wybranych słów. Istotną zaletą tego produktu jest zwrócenie uwagi na komunikat, sprawiając, że jest on widoczny już z daleka.

Litery z drewna

Nowoczesne logotypy i napisy przestrzenne są coraz częściej używane w celu oznakowania budynków, recepcji, biur czy lokali usługowych. Doskonała widoczność i atrakcyjne dla oka wykonanie to podstawowe wymogi takiej reklamy. Drewno umożliwia uzyskanie tych atutów. Wyjątkowy styl stwarza nietypową aranżację w dobrym guście. Stonowane, żywe kolory tego materiału pozwalają zaprojektować oryginalne dzieło, które zwróci uwagę każdego przechodnia.

Duże litery z drewna – atrakcyjna reklama

Litery 3D wykonane z drewna są elegancką i atrakcyjną formą reklamy. Ich niespotykana nigdzie indziej struktura i charakterystyczna barwa przyciągają spojrzenia potencjalnych klientów. Przez swój klasyczny wygląd, napisy wykonane z tego materiału mogą przekazywać wiele komunikatów o firmie. W zależności od profilu przedsiębiorstwa mogą one świadczyć o profesjonalizmie, luksusie czy ekologicznym podejściu do biznesu. Są to niezwykle istotne wartości. Mogą one zadecydować o tym, czy klient skorzysta z usług lub produktów konkretnej marki w przyszłości.

Drewniane litery 3D – zalety

Niewątpliwie największą zaletą liter z drewna jest ich charakterystyczny wygląd, który nie jest możliwy do osiągnięcia za pomocą innej techniki. W wielu przypadkach napisy idealnie wpasowują się w przestrzeń biurową, spełniając nie tylko funkcję informacyjną, ale także dekoracyjną. Takie elementy odgrywają istotną rolę w tworzeniu niepowtarzalnej atmosfery we wnętrzach. Są świetnym sposobem na opisanie przestrzeni czy też wskazanie kierunku komunikacji, co pomaga w budowaniu pozytywnych wrażeń w stosunku do firmy.

Litery z drewna – gdzie można je zamontować?

Drewniane litery 3D to wszechstronny nośnik, który znakomicie sprawdzi się w różnych miejscach. Trwałość materiału gwarantuje, że napisy w tej formie można zamontować na ścianach zewnętrznych budynków, dachach czy też na podjazdach i w ogrodach. Zmienne i niesprzyjające warunki atmosferycznie nie będą problemem, gdyż drewno jest wysoce odporne na różne rodzaje zniszczeń.

Nie ma żadnych przeszkód przed umieszczeniem drewnianych liter przestrzennych we wnętrzu budynku. Obecność takiego elementu wpłynie bardzo pozytywnie na estetykę otoczenia. Pracownicy oraz klienci poczują się o wiele bardziej komfortowo. Naturalny wygląd drewna ociepli każde pomieszczenie.

Litery 3D z drewna – cena

Cena wykonania napisów przestrzennych zależy od kilku czynników. Przede wszystkim znaczenie będzie miał rodzaj drewna użytego do wykonania projektu. Litery możemy wyciąć z płyty meblowej, płyty drewnianej klejonej, ze sklejki lub z drewna litego. Istotne będą też dodatkowe działania takie jak lakierowanie lub malowanie. Na ostateczny koszt wpłynie też stopień skomplikowania całego zlecenia. Drewno nie jest tak proste w obróbce, jak inne materiały. Dlatego nietuzinkowe kształty będą trudniejsze do wycięcia.

Drewniane litery 3D od Happy Island

Litery drewniane to niezawodny sposób na uatrakcyjnienie przestrzeni. Zespół specjalistów Happy Island zajmuje się wykonywaniem oryginalnych projektów, które wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji. Nasze realizacje oddają ducha konkretnej marki i pasują do jej założeń. Jeśli zastanawiasz się jeszcze nad swoim wyborem, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą najlepsze rozwiązania.

ikona produktu
ikona produktu
ikona produktu
ikona produktu
ikona produktu
ikona produktu
facebook logo instagram logo pinterest logo