Lubimy kosmiczne pomysły!
Masz takie? Napisz do nas: made@happy-island.pl
Przydatne strony:
Happy Island
ul. Cichociemnych 17
42-700 Lubliniec
Made in Happy Island / Realizacje  / Litery przestrzenne / 

Litery wykonane z plexi

Litery z plexi

Litery 3D z plexi są znakomitym sposobem na przedstawienie odbiorcom jednoznacznego komunikatu. Mogą być naprawdę dużych rozmiarów, dzięki czemu da się je zauważyć już z daleka. Z tego powodu taka forma reklamy zapewnia możliwość pozyskania wielu nowych klientów. Litery przestrzenne sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Warto więc zastanowić się nad tak uniwersalnym rozwiązaniem, gdyż może okazać się niezwykle opłacalne.

Litery 3D z plexi – zalety

Litery wykonane z plexi mogą przyjmować najróżniejsze kształty. Pozwalają bezpośrednio komunikować konkretny slogan lub nazwę firmy przy jednoczesnym zachowaniu estetyki danego miejsca. Z tego powodu wykorzystywane są nie tylko w celach reklamowych, ale także informacyjnych. Cieszą się bardzo dużym uznaniem, gdyż właściwości szkła akrylowego pozwalają na bardzo wszechstronne zastosowanie.

  • Bardzo wysoki stopień przezroczystości – dzięki temu plexiglas może z powodzeniem zastępować szkło tradycyjne. Jest to w wielu przypadkach lepsze rozwiązanie, ponieważ nie ma ryzyka skaleczenia się odłamkami.
  • Wysoka odporność na promieniowanie UV – litery z plexi nie żółkną i nie tracą swojej przezroczystości, nawet gdy wystawione są na natężone promieniowanie ultrafioletowe.
  • Wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie – płyta z plexi jest tworzywem bardzo trwałym. Dzięki temu jest niesamowicie odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Litery 3D z plexi na wymiar można nie tylko dowolnie docinać, ale też barwić. Dzięki temu mogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę we wnętrzach. Będą świetnym sposobem na opisanie przestrzeni czy wskazanie kierunku komunikacji. Co więcej, dzięki swoim walorom dekoracyjnym wpłyną pozytywnie na estetykę miejsca.

Litery z plexi – atrakcyjna reklama

Litery z pleksi to doskonała forma reklamy, którą można wykorzystać do zaprezentowania logotypu swojej firmy, hasła czy też motywu przewodniego. Litery przestrzenne tego typu mogą być zamontowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Pozwalają więc na atrakcyjne oznaczenie budynków, hal produkcyjnych czy elewacji, ale także na udekorowanie recepcji, biur czy korytarzy w siedzibie przedsiębiorstwa.

Ciekawym pomysłem jest też wykorzystanie świateł LED, wzmacniających efekt, który dają litery z plexi. Podświetlane kształty pozwalają wyróżnić napisy przestrzenne. Mogą one świecić w różnych konfiguracjach – wyłącznie od przodu, w całości, tylko po bokach lub za siebie. W celu uzyskania nieco odmiennego efektu front liter można wykonać z innego materiału.

Litery z plexi podświetlane – gdzie można je zamontować?

Litery przestrzenne wykonane z plexi są wszechstronnym nośnikiem, który znajdzie zastosowanie w różnych miejscach. Właściwości tworzywa sprawiają, że napis może być eksploatowany na zewnątrz przez wiele lat. Dlatego warto umieścić go tak, aby był widoczny z daleka. Doskonałym pomysłem będzie slogan na ścianie budynku, nazwa firmy na dachu lub szyld znajdujący się przed siedzibą firmy.

Litery z plexi we wnętrzach podnoszą status firmy i sprawiają, że wygląda ona na bardziej profesjonalną. Mogą być one użyte w formie informacyjnej lub po prostu dekoracyjnej. Niezależnie od wykorzystania zbudują one pozytywne emocje w stosunku do marki. Dzięki temu potencjalni klienci będą wracać w przyszłości.

Litery 3D z plexi – cena

Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości napisów przestrzennych, bardzo dużym uznaniem cieszą się właśnie litery z plexi. Cennik uzależniony jest jednak od wielu czynników. Znaczenie będzie miał przede wszystkim stopień skomplikowania zlecenia. Warto też dobrze przemyśleć, jakich rozmiarów ma być slogan czy też nazwa firmy. Nasz zespół jest w stanie wyciąć litery z plexi o każdej grubości. Oferujemy też możliwość wybrania dowolnego koloru. Do każdego zamówienia dołączamy specjalny szablon ułatwiający montaż.

ikona produktu
ikona produktu
ikona produktu
ikona produktu
ikona produktu
ikona produktu
facebook logo instagram logo pinterest logo